Codzienna Msza Święta Trydencka!

Opublikowane przez admin w dniu

Msza święta trydencka

Pielgrzymkowy dzień zaczynamy pobudką o 5:00, ponieważ już o 5:30 będzie odprawiana Msza Święta trydencka. Wyjątkiem jest pierwszy dzień, kiedy to Msza Św. będzie po pierwszym etapie o g. 8.30 w Sanktuarium Matki Bożej Tęskniącej w Powsinie, zaś na zakończenie pielgrzymki, 14 sierpnia, w Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej, o g. 19.00.

Msza święta trydencka w bazylice jasnogórskiej

W Uroczystość Wniebowzięcia NMP będzie sprawowana Msza Święta trydencka o g. 9.00 w kaplicy Sakramentu Pokuty oraz o g. 14.00 w Bazylice Jasnogórskiej.

Zapisy na Pielgrzymkę Tradycji Łacińskiej

Pielgrzymka Tradycji Łacińskiej wchodzi do kościoła

Serdecznie zachęcamy do zapisów na naszą pielgrzymkę poprzez wypełnienie poniższego formularza. Jest to dla nas szczególnie ważne, poniważ potrzebujemy wiedzieć ile pożywienia oraz wody potrzeba naszykować w tym roku. Wszelkie potrzebne i niezbędne informacje znajdą Państwo na naszej stronie.

Zbiórka

Bardzo trudna sytuacja ekonomiczna oraz wzrost cen, w której przyszło nam organizować tegoroczną pielgrzymkę, wymusza szereg dodatkowych wydatków i kosztów, które szacujemy na ok. 150 tys. zł.

Wynikają one w szczególności ze znacznego wzrostu cen żywności i paliwa, oraz konieczności zapewnienia Pielgrzymce Tradycji Łacińskiej:

  • zaplecza sanitarnego (toalety, umywalki oraz przysznice)
  • zaplecza medycznego (karetka, punkt medyczny, medykamenty i oswietlenie)
  • zaplecza technicznego (naprawa i modernizacja nagłośnienia, zakup profesjonalnego sprzętu rejestrującego dźwięk oraz identyfikatory)
  • wyżywienia (wspólny stół: kolacje i śniadania oraz część obiadów, naczynia jednorazowe)
  • transportu (samochód: bagażowy, kuchenny i chłodnia)
  • zaplecza liturgicznego (zakrystia: transport i wyposażenie)

Dlatego tych Państwa, którzy chcą oraz mogą, serdecznie prosimy o wsparcie finansowe, poprzez poniższy link do zbiórki.