Zaproszenie na wspólne kolędowanie

Opublikowane przez admin w dniu

+ Laudetur Iesus Christus!

Drodzy Pielgrzymi,

Zapraszamy wszystkich pielgrzymów, także tych z lat ubiegłych, a także kandydatów na pielgrzymów i przyjaciół oraz dobroczyńców Pielgrzymki Tradycji Łacińskiej do wspólnego, tradycyjnego kolędowania, które odbędzie się 20 stycznia 2024 r. (w sobotę) w Warszawie.

Spotkanie rozpoczniemy o g. 12.00 Mszę Świętą w klasycznym rycie rzymskim w kościele seminaryjnym (pokarmelicki, p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca) przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54.

Kolędowanie odbędzie się w gościnnych progach Kamienicy Szewców, przy ul. Wąski Dunaj 10 (wejście od ul. Szeroki Dunaj) na warszawskiej Starówce.

Początek ok. g. 14.30 modlitwą i okolicznościowymi życzeniami, po których nastąpi tradycyjny pielgrzymkowy poczęstunek przy wspólnym stole i śpiewie kolęd.

Spotkanie zakończymy Apelem Jasnogórskim o g. 21.00.

Bardzo prosimy o zgłaszanie uczestnictwa już teraz, i ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego [link] oraz określenie swojego wkładu (wpłata min. 40 zł (i więcej ) na miejscu lub na naszą zbiórkę [link] bądź przygotowanie odpowiednio dużego ciasta na wspólny stół). Jest to niezbędna pomoc przy organizacji kolędowania.

Pozwoli nam to oszacować liczbę uczestników oraz kwotę, którą będziemy mogli przeznaczyć na koszty organizacyjne, a w szczególności zakup prowiantu na wspólny stół oraz pokrycie kosztów korzystania z sali, w której odbędzie się spotkanie i poczęstunek oraz na ofiarę dla kościoła, w którym będzie odprawiona Msza Święta.

Jednocześnie osoby pragnące włączyć się w kolędowanie poprzez towarzyszenie na instrumencie śpiewaniu kolęd prosimy o przybycie z instrumentem i uświetnienie kolędowania.

Do zobaczenia na spotkaniu!

Organizatorzy i Ksiądz Przewodnik

Pielgrzymki Tradycji Łacińskiej

PS. Prosimy również o przekazanie niniejszego zaproszenia przyjaciołom, pielgrzymom z lat ubiegłych (również tych z grupy biało-czarnej WAPM i grupy biało-czarno-czerwonej akademickich „17” WPP) do których nie mamy aktualnego adresu e-mailowego.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *