Spotkanie popielgrzymkowe

Opublikowane przez admin w dniu

Zapraszamy wszystkich pielgrzymów Pielgrzymki Tradycji Łacińskiej na spotkanie popielgrzymkowe 21 października 2023 r. (sobota) w Warszawie.

Spotkanie rozpoczniemy o g. 12.00 Mszę Świętą w klasycznym rycie rzymskim w kościele seminaryjnym (pokarmelicki, p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca) przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54.

Następnie udamy się na dalszą część spotkania do Sali Balowej w Instytucie Głuchoniemych przy placu Trzech Krzyży.

Już teraz ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (zapisy zamknięte) i określenie swojego wkładu (wpłata min. 40 zł lub przygotowanie odpowiednio dużego ciasta). Pozwoli nam to oszacować liczbę uczestników oraz kwotę, którą będziemy mogli przeznaczyć na koszty organizacyjne, a w szczególności zakup prowiantu na wspólny stół oraz pokrycie kosztów korzystania z sali, w której odbędzie się spotkanie i poczęstunek oraz na ofiarę dla kościoła, w którym będzie odprawiona Msza Święta.

Poczęstunek przewidujemy ok. g. 14.30.

Następnie pokazy zdjęć i filmów z tegorocznej XXIX Pielgrzymki Tradycji Łacińskiej. Nabożeństwo różańcowe w kościele o g. 18.00. Spotkanie zakończymy Apelem Jasnogórskim o g. 21.00.

Do zobaczenia na spotkaniu!

Laudetur Iesus Christus!

Organizatorzy i Ksiądz Przewodnik

Pielgrzymki Tradycji Łacińskiej


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *